MS v hokeji 2019 Slovensko: program, zápasy, výsledky a vstupenky

Mistrovstí světa v hokeji 2019 se koná na Slovensku 10 – 26 května 2019. Zápasy se hrají v Bratislavě a Košicích. Česko hraje ve B skupině (Bratislava).

 

Skupiny MS 2019

Skupina A – Košice Skupina B – Bratislava
Kanada Švédsko
USA Rusko
Finsko Česko
Německo Švýcarsko
Slovensko Norsko
Dánsko Lotyšsko
Francie Rakousko
Velká Británie Itálie

Stadiony MS 2019

Bratislava – Zimní stadion Ondreje Nepely – Kapacita: 10 110

Košice – Steel Aréna – Kapacita: 8 378

Zápasy MS 2019

Pátek 10. května

Skupina A:
16:15 Finsko – Kanada
20:15 USA – Slovensko

Skupina B:
16:15 Rusko – Norsko
20:15 Česko – Švédsko

Sobota 11. května

Skupina A:
12:15 Dánsko – Francie
16:15 Německo – Velká Británie
20:15 Slovensko – Finsko

Skupina B:
12:15 Švýcarsko – Itálie
16:15 Lotyšsko – Rakousko
20:15 Norsko – Česko

Neděle 12. května

Skupina A:
12:15 USA – Francie
16:15 Dánsko – Německo
20:15 Velká Británie – Kanada

Skupina B: 
12:15 Rusko – Rakousko
16:15 Itálie – Švédsko
20:15 Lotyšsko – Švýcarsko

Pondělí 13. května

Skupina A:
16:15 USA – Finsko
20:15 Slovensko – Kanada

Skupina B: 
16:15 Rusko – Česko
20:15 Norsko – Švédsko

Úterý 14. května

Skupina A:
16:15 Velká Británie – Dánsko
20:15 Německo – Francie

Skupina B: 
16:15 Itálie – Lotyšsko
20:15 Švýcarsko – Rakousko

Středa 15. května

Skupina A:
16:15 USA – Velká Británie
20:15 Německo – Slovensko

Skupina B:
16:15 Švýcarsko – Norsko
20:15 Rusko – Itálie

Čtvrtek 16. května

Skupina A:
16:15 Kanada – Francie
20:15 Finsko – Dánsko

Skupina B:
16:15 Švédsko – Rakousko
20:15 Česko – Lotyšsko

Pátek 17. května

Skupina A:
16:15 Francie – Slovensko
20:15 Finsko – Velká Británie

Skupina B:
16:15 Rakousko – Norsko
20:15 Česko – Itálie

Sobota 18. května

Skupina A:
12:15 Dánsko – USA
16:15 Kanada – Německo
20:15 Velká Británie – Slovensko

Skupina B: 
12:15 Lotyšsko – Rusko
16:15 Itálie – Norsko
20:15 Švédsko – Švýcarsko

Neděle 19. května

Skupina A:
16:15 Německo – USA
20:15 Francie – Finsko

Skupina B:
16:15 Rakousko – Česko
20:15 Švýcarsko – Rusko

Pondělí 20. května

Skupina A:
16:15 Francie – Velká Británie
20:15 Kanada – Dánsko

Skupina B:
16:15 Švédsko – Lotyšsko
20:15 Rakousko – Itálie

Úterý 21. května

Skupina A:
12:15 Finsko – Německo
16:15 Slovensko – Dánsko
20:15 Kanada – USA

Skupina B:
12:15 Česko – Švýcarsko
16:15 Norsko – Lotyšsko
20:15 Švédsko – Rusko

Středa 22. května

volný den

Čtvrtek 23. května

16:15 čtvrtfinále (Košice)
16:15 čtvrtfinále (Bratislava)
20:15 čtvrtfinále (Košice)
20:15 čtvrtfinále (Bratislava)

Pátek 24. května

volný den

Sobota 25. května

15:15 semifinále (Bratislava)
19:15 semifinále (Bratislava)

Neděle 26. května

15:45 o 3. místo (Bratislava)
20:15 finále (Bratislava)

Česká nominace na MS v hokeji 2019

Brankáři: Kovář, Bartošák, Hrubec.

Obránci: Gudas, Moravčík, Hronek, Rutta, Sklenička, Kolář, Musil, Zámorský.

Útočníci: Voráček, Frolík, Simon, Jaškin, Chytil, Palát, Kovář, Vrána, Kubalík, Hanzl, Řepík, Hynek Zohorna, Tomáš Zohorna,Tomášek.

Kde sledovat mistrovství světa v hokeji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *