Castorama Polsko – levný nábytek a stavebniny – Akční letáky Castorama Těšín

Chcete ušetřit na nákupu nábytku či stavebnin? Zkuste si udělat výlet do Polska a marketů Castorama. Najdete je i blízko českých hranic. Na čem všem ušetříte?

Castorama je francouzský řetězec hobby marketů pro kutily, dům, stavbu i zahradu. Castorama je známá zejména u Čechů, kteří pobývají v pohraniči s Polskem. Castorama má své pobočky po celém Polsku, nejdostupnější pro Castorama je ta v Těšíně (Cieszyn nebo také Polský Těšín).

Castorama dostupný levný nábytek i stavební materíál

Není už žádným tajemstvím, že velká část prodejců v Česku nakupuje své zboží z Polska. Proč tedy kupovat nábytek z Polska skrz prostředníka, když si můžete zajet do blízké Castorama, kde ušetříte klidně i polovinu ceny. Máte k dispozici i větší výběr.

Akční letáky Castorama

Castorama Polsko - levný nábytek a stavebniny - Akční letáky Castorama Těšín 1
Akční leták Castorama (ilustrační obrázek – ceny nemusí být aktuální)

Akční letáky Castorama najdete na webu obchodu, kde si můžete prohlédnout aktuální platný leták a katalog Castorama pro Polsko.

Castorama.pl nabízí i možnost si prohlédnout celou nabídku zboží, které v polské Castoramě najdete. Stavebniny, materiál pro dům i zahradu nebo třeba dveře či nábytek.

Podívejte se sami: https://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi

Castorama Těšín (Cieszyn)

Castorama v Cieszyně se nachází na ulici Graniczna v městské části Boguszowice. Nedaleko se nachází státní silnice č. 1 vedoucí k hranicím s Českou republikou. Z centra města se k prodejně Castorama dostanete po silnici č. 938. V bezprostřední blízkosti se nachází bývalý hraniční přechod Cieszyn-Chotěbuz. V okolí najdete provozovny služeb a stravování. Stávající prodejna byla přemístěna do nově postaveného objektu společnosti Castorama na ulici Liburnia. Jeho prodejní plocha přesahuje 10 000 m2. Obchod nabízí řadu řešení, která vám usnadní nakupování.

Castorama Zgorzelec

Castorama Ratiboř

Castorama Nysa

V roce 2011 byla otevřena další prodejna Castorama – Nysa. Prodejna se nachází v jižní části Nysy u silnice č. 411. V blízkosti je také sjezd na státní silnici č. 41, díky které se místní obyvatelé Nysy pohodlně dostanou na nákupy. Vedle prodejny Castorama se nachází velké parkoviště, které je určeno speciálně pro zákazníky prodejny – zaparkujete zde na bezpečném místě a budete si k němu moci pohodlně odvézt zakoupené zboží.

Castorama Bialsko Biala

Castorama v Bialsko-Biala se nachází na ulici Warszawska v nejsevernější části města – na sídlišti Komorowice Śląskie na levém břehu řeky Biała. Obchod byl postaven a otevřen v roce 2002. Nachází se v blízkosti důležitého silničního uzlu Komorowice-Bielsko-Biała. Takzvaný „trojlístek“ spojuje státní silnici 1 s rychlostními silnicemi 1 a 69 a umožňuje pohodlný přístup do obchodu. Nedaleko se nachází železniční stanice Bielsko-Biała Północ a železniční stanice Bielsko-Biała Zachód. K obchodu Castorama se dostanete také městskými autobusy.

Castorama Jelenia Gora

Castorama Walbrzych

Nejen akční nabídka Castorama

Castorama dveře

Stavebniny Castorama

Obklady v Castoramě

Koupelnový nábytek v Polsku

Jaká je otevírací doba Castorama v Polsku

Otevírací doby Castorama jsou následující:

  • Pondělí 07:00-21:00
  • Úterý 07:00-21:00
  • Středa 07:00-21:00
  • Čtvrtek 07:00-21:00
  • Pátek 07:00-21:00
  • Sobota 08:00-20:00
  • Neděle 10:00-18:00

U neděle si dejte pozor, většinou je zavřeno, pokud je otevřeno musí jít o tzv. „niedziela handlowa“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *