Twisto

Twisto je vychytaná platební aplikace, která zjednodušuje život. S Twistem totiž zaplatíte, jak v kamenných prodejnách, na internetu, tak i za své složenky a také faktury. Jednoduchá obsluha a spousta možností, kterou aplikace nabízí, vás rozhodně přesvědčí o tom, že jejím používáním nemůžete šlápnout vedle.

K čemu Twisto slouží?

Twisto představuje platební metodu budoucnosti. Jedním kliknutím totiž můžete provést jakoukoliv platbu. Informace o vašich uskutečněných transakcích se navíc v aplikaci shromažďují, což vám usnadní případnou reklamaci zakoupených produktů. Twisto zároveň nabízí i jednotné úložiště, díky kterému uvidíte, kolik peněz jste za vybrané období utratili.

Výhody Twista

  • K Twisto kartě získáte zdarma aplikaci Apple Pay, díky které u sebe nebudete muset již nikdy nosit peněženku. Platit můžete rovnou přes váš mobilní telefon či chytrý Twisto náramek.
  • Můžete nakupovat zboží, které zaplatíte až poté, co ho skutečně vyzkoušíte. Pokud vám nebude vyhovovat, můžete ho jednoduše vrátit zpět.
  • Twisto vám může celý měsíc financovat vaše nákupy. Zaplatíte posléze až souhrnné vyúčtování a to přesně první den nového měsíce. Zaplatit dlužnou částku můžete buď do 14 dnů a to bezúročně či si částku rozdělit na jednotlivé splátky do několika měsíců.
  • Pokud si pořídíte kartu Twisto Premium, budete v zahraniční nakupovat za takzvaný středový kurz, který se řadí mezi ty nejvýhodnější.
  • Díky aplikaci Snap můžete své faktury a složenky platit jednoduše tak, že doklad vyfotíte či zašlete na [email protected]. Aplikace Twisto Split zase rozdělí vaši útratu v kavárně či jiném zařízení, mezi všechny vaše přátele.

600 Kč na Rohlík.cz

Získejte s Twisto 600 Kč na nákup na Rohlik.cz

Své nákupy na Rohlík.cz můžete platit přes Twisto. To znamená, že si objednáte zboží a zaplatíte za něj až za čtrnáct dní. Pokud tedy máte zájem o platební metodu Twisto, získáte při jejím založení příjemných 600 Kč na váš nákup na Rohlík.cz.

Jak si Twisto založíte?

Založit si Twisto účet můžete jednoduše na stránkách www.twisto.cz. Zde si vytvoříte svůj účet a zřídíte si za pomoci vašich osobních údajů a také jakéhokoliv výpisu z banky, na kterém bude uvedeno vaše jméno a adresa, svůj nový Twisto účet, díky kterému budete moci využívat jeho výhod.

Twisto 1

Ušetřete s Twisto v zahraničí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *