Rohlík.cz – nakupujte potraviny z pohodlí domova (+ 600Kč na váš nákup)

On-line nákupy se těší velkému zájmu veřejnosti, tudíž se on-line rozhraní nákupů neustále rozšiřuje. Po vpádu iTesca na český trh, se o to samé pokouší od roku 2014 i portál rohlík.cz, který stejně tak, jako iTesco nabízí svým klientům možnost on-line nákupů potravin a spotřebních věc, které v případě rohliku.cz stahuje svým klientům mimo jiné z regálů velkoobchodního řetězce Makro.

Kam Rohlík.cz doručuje?

Rohlik.cz se oproti iTescu soustředí zejména na hlavní město Prahu, V roce 2018 poprvé začal rozvážet i po Olomouckém kraji, kde byl o Rohlik.cz velký zájem. Kromě Prahy si tak nákupy na rohliku.cz mohou užít i obyvatelé moravského kraje, ve kterém roste zájem zejména o bio potraviny a také farmářské produkty.

Kolik stojí doručení nákupu od Rohlíku

Pokud si na rohliku.cz objednáte zboží v minimální hodnotě 500 Kč, bude se výše vašeho dopravného pohybovat od 19 do 39 Kč. Od 1.200 Kč máte dopravu zcela zdarma. U expresní objednávky, kdy vám zboží dopravce doveze do dvou hodin, bude výše dopravného stanovena na 149 Kč. Rozvoz probíhá od sedmé hodiny ranní do desáté hodiny večerní a je vždy seřazen do hodinových bloků zavážky, ze kterých můžete vybírat.

Rohlik.cz premium a rohlíkovač

Kromě toho, že rohlik.cz nabízí velmi pestrý výběr surovin a produktů pro každého, nabízí i možnost stát se členem takzvanému Premium klubu na rohliku.cz, které v sobě skýtá celou řadu výhod, mezi které za roční poplatek ve výši 1.999 Kč budete získávat garantovanou 30% slevu na privátní značky na rohliku.cz. Dopravné zdarma a také možnost, objednat si zboží i v nákupní špičce například před svátky. Některá okna s časem volných rozvozů totiž uvidíte pouze a jen vy. Velmi osobitý je i takzvaný rohlíkovač, který může své přihlášené zákazníky odměnit kredity a to až do výše 500 Kč na jejich nákup.

Výhody nákupů na rohliku.cz?

  • Úspora času stráveného v supermarketech
  • Možnost donášky objednaného zboží do kteréhokoliv patra v domě
  • Možnost platby kartou i v hotovosti
  • Doručení objednaného zboží do zhruba 90-ti minut od objednání

Nevýhody nákupů na rohliku.cz

  • Zatím se nedováží do tolika měst v ČR jako je tomu například u iTesca
  • Sortiment není tak bohatý, jako u konkurenčních on-line obchodů
  • Nutnost nakoupit zboží v minimální hodnotě 500 Kč
600 Kč na Rohlík.cz
Víte, že můžete platit své nákupy přes Twisto? To znamená, že si objednáte zboží a zaplatíte za něj až za dalších čtrnáct dní. Založte si na Twisto zdarma a získejte 600 Kč na Rohlík.cz (+ další bonusy) (Co je Twisto?)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *